KALİTE VE GÜVEN BURADA
0 (242) 618 33 03
DEHA BİLGİSAYARDA
EN ÇOK TERCİH EDİLEN LAPTOPLAR
76 TL
SINIRSIZ İNTERNET
KOTA YOK
TAAHHÜT YOK
İP KAMERA SİSTEMLERİ
GAMİNG ÜRÜNLER
YANGIN ALARMI

Hizmetlerimiz

TABLET TAMİRİ devamını oku >

Deha Bilgisayar Tablet   Teknik Servis hizmeti vermektedir. Hızlı/güvenilir tamir ve servis ücretlerimiz ile onarım onayınızı aldıktan sonra tabletinizi veya akıllı cep telefonunuzu siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Sıvı teması, düşürme veya darbe neticesinde oluşan sorunlara süratle çözüm bulmaktayız. Telefon veya tabletiniz düştü ve ekranı mı kırıldı? Sıvı teması oldu ve şimdi açılmıyor mu?…

NETSPEED BAŞVURU MERKEZİ devamını oku >

 Deha Bilgisayar uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren Netspeed  firmasının bayiisidir. Firmamıza gelerek ucuz ve kaliteli hizmetin tadını çıkarın.

UZAKTAN SERVİS HİZMETİ devamını oku >

Uzaktan yardım hizmetimiz ile iş yerlerinizde, kurumlarınızda bilgisayar ve çevre birimlerinde karşılaştığınız sorunlara çözüm üretiyoruz.

YERİNDE TEKNİK SERVİS HİZMETİ devamını oku >

 Yerinde servis hizmetlerimiz ile bilgisayarlarınızın sorunlarını gelip bulunduğunuz adreste çözüyoruz. Verilerin yedeklenmesi hariç bilgisayarlarınızda yaşadığınız pek çok sorunu çözüme kavuşturduğumuz bu hizmetimizde ücretlendirmemiz bilgisayar başına olmakta ve firmamız, maksimum 2 saati kapsayan bir servis desteği sağlamaktadır.

Bizden Haberler

Kasım29
ELMALI MESEM İP KAMERA

Elmalı Ayşe Çınar Özaydın Mesleki Eğitim Merkezi  3.0 mp İp Kamera Montajımız.  

Eylül4
TÜRKÜN İLK ER MEYDANI ELMALI GÜREŞ SAHASI İP KAMERA

Türkün İlk Er Meydanı olan Elmalı Güreş sahamızın kamera montajını bitirip teslim ettik. Tümü İp kameralardan oluşan sistemimiz Elmalı Belediyesi’nin ve Emniyet müdürlüğünün hizmetine sunulmuştur.

Bloglarımız

Notebook Temizliği Nedir ?
  • Yazarzbozlak
  • TarihAğustos 31

Dizüstü bilgisayarların sağlığı için yalnızca bileşenlerin değiştirilmesi değil, aynı zamanda periyodik bakım gereksinime de ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Sık sık taşınması veya tozlu ortamlarda kullanım dizüstü bilgisayarın iç kısmana tozlar birikebilir, fan tozla kaplanır ve iç alanın özellikle tozlu koşullarda alt tabanının aşırı ısınmasına katkıda bulunur. Koşullu olarak dizüstü bilgisayarların zarar görmesi ve kirlenmesi, yüzeye ve daha sonra iç kısımlara kadar ilerleyebilir. Dizüstü bilgisayarınızın acilen önleyici bakıma ihtiyaç duyduğuna dair işaretlerin yanı sıra düzeltilmesi konusunda etkili yöntemlerin planlanması gerekebilir. Antalya Elmalı’da bulunan teknik servisimizde destek alabilirsiniz.