KALİTE VE GÜVEN BURADA
0 (242) 618 33 03

Hizmetlerimiz

TABLET TAMİRİ devamını oku >

Deha Bilgisayar Tablet   Teknik Servis hizmeti vermektedir. Hızlı/güvenilir tamir ve servis ücretlerimiz ile onarım onayınızı aldıktan sonra tabletinizi veya akıllı cep telefonunuzu siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Sıvı teması, düşürme veya darbe neticesinde oluşan sorunlara süratle çözüm bulmaktayız. Telefon veya tabletiniz düştü ve ekranı mı kırıldı? Sıvı teması oldu ve şimdi açılmıyor mu?…

NETSPEED BAŞVURU MERKEZİ devamını oku >

 Deha Bilgisayar uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren Netspeed  firmasının bayiisidir. Firmamıza gelerek ucuz ve kaliteli hizmetin tadını çıkarın.

UZAKTAN SERVİS HİZMETİ devamını oku >

Uzaktan yardım hizmetimiz ile iş yerlerinizde, kurumlarınızda bilgisayar ve çevre birimlerinde karşılaştığınız sorunlara çözüm üretiyoruz.

YERİNDE TEKNİK SERVİS HİZMETİ devamını oku >

 Yerinde servis hizmetlerimiz ile bilgisayarlarınızın sorunlarını gelip bulunduğunuz adreste çözüyoruz. Verilerin yedeklenmesi hariç bilgisayarlarınızda yaşadığınız pek çok sorunu çözüme kavuşturduğumuz bu hizmetimizde ücretlendirmemiz bilgisayar başına olmakta ve firmamız, maksimum 2 saati kapsayan bir servis desteği sağlamaktadır.

KABLOSUZ İP KAMERA SİSTEMLERİ devamını oku >

Kablosuz video aktarım sistemi ile hiçbir fiziksel bağlantıya gerek kalmadan kuş uçuşu 50 km mesafeye kadar görüntülerinizi izleme merkezine aktarabilirsiniz. Maliyet açısından mevcut kablolu sistemlerden %50 daha uygun olmakla beraber, kurulum ve kullanım açısından daha verimlidir.

AHD ve İP KAMERA KURULUMU devamını oku >

Güvenlik Kamera Sistemlerini Yaşadığınız Ev, Villa ya da Arsalarınıza Kurdurup Arkanıza Yaslanıp İzleyebilirsiniz. Geçmiş ve Canlı Tüm Görüntü ve Kayıtları Cep Telefonunuzdan İzleyebilir ya da Yedekleyebilirsiniz. Geçmişi Kaydetme İmkanınız Varken Kayıtsız Kalmayın…

Notebook Teknik Desteği devamını oku >

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin verimsiz çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada  teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade ssd ) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Fan Temizliği & Bakım devamını oku >

Dizüstü bilgisayarların sağlığı için yalnızca bileşenlerin değiştirilmesi değil, aynı zamanda periyodik bakım gereksinime de ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Sık sık taşınması veya tozlu ortamlarda kullanım dizüstü bilgisayarın iç kısmana tozlar birikebilir, fan tozla kaplanır ve iç alanın özellikle tozlu koşullarda alt tabanının aşırı ısınmasına katkıda bulunur. Koşullu olarak dizüstü bilgisayarların zarar görmesi ve kirlenmesi, yüzeye ve daha sonra iç kısımlara kadar ilerleyebilir. Dizüstü bilgisayarınızın acilen önleyici bakıma ihtiyaç duyduğuna dair işaretlerin yanı sıra düzeltilmesi konusunda etkili yöntemlerin planlanması gerekebilir. Antalya Elmalı’da bulunan teknik servisimizde destek alabilirsiniz.

Virüs İstilası Temizleme devamını oku >

Deha Bilgisayar, bilgisayarınızdaki virüsleri hızla kaldıracak ve gelecekteki virüslerden korunmanıza yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızı bize teslim ettiğiniz aynı gün içerisinde bilgisayar virüsünü hemen kaldırırız.

Notebook Ekran Değişimi devamını oku >

Deha Bilgisayar, Notebook ve Laptoplarınızın darbeden kaynaklı kırılmış veya piksel hatası vermiş ekranlarınızı Deha garantisiyle aynı gün içerisinden değiştirip teslim etmektedir. Laptop ve Notebooklarınızda Marka ve Model Ayırt etmeksizin tüm ekranları servisimizde mevcuttur. Servisimize gelen cihazlarınızın ekranları değişim esnasında tüm bakımları yapılarak teslim edilir.