KALİTE VE GÜVEN BURADA
0 (242) 618 33 03

AHD ve İP KAMERA KURULUMU

Güvenlik Kamera Sistemlerini Yaşadığınız Ev, Villa ya da Arsalarınıza Kurdurup Arkanıza Yaslanıp İzleyebilirsiniz. Geçmiş ve Canlı Tüm Görüntü ve Kayıtları Cep Telefonunuzdan İzleyebilir ya da Yedekleyebilirsiniz. Geçmişi Kaydetme İmkanınız Varken Kayıtsız Kalmayın…

Güvenlik ihlalini önlemek amacı ile güvenlik kamera sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla kullanılan ev güvenlik kamerası sistemleri işyerlerinin, evlerin ve ofislerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Her gün her saat her dakika evinizin, ofisinizin güvenlik elemanı olarak 7/24 kesintisiz hizmet veren kameralar sayesinde insanlar, işverenler gözleri arkada kalmadan güven içinde günlük yaşamlarına ve iş hayatlarına huzurlu bir şekilde devam etme imkanına sahiptir.

 

Güvenlik kamerası sistemlerine ilişkin Antalya ve çevresinde güvenilir ve kaliteli hizmet almak isteyenler Deha Bilgisayar şeklinde internet arama motorları üzerinden arama yaparak bu alanda yıllardır hizmet veren deneyimli firmalara ve yetkili personellerine ulaşabilir. Yetkili temsilciler aracılığı ile güvenlik kameralarına ilişkin her türlü taleplerini iletebilirler. Antalya ve Antalya’nın tüm ilçelerine en kısa zamanda hizmet veren yaygın kullanım ağına haiz firmalara güvenlik kamerası sistemleri ihtiyaçlarınızda öncelik vermeniz önerilmektedir.

 

 Apartman ev güvenlik Kamerası Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Güvenlik kamerası seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri güvenlik kamerasının kullanılacağı ortamın tespitidir. Kullanılacak ortamın koşullarına uygun bir kamera kasası seçimi yapılmalıdır. Bu seçim en iyi şekilde görevini yerine getirebilecek apartman ev güvenlik kamerası sistemleri kurulumunun yapılabilmesi için gereklidir. Dış ortamda kullanılması planlanan güvenlik kameraların muhafazalı olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Böylece Deha Bilgisayar seçimlerinizde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan güvenlik kameralarını kolaylıkla ayırt edebileceksiniz.

 

Güvenlik kamera seçimlerinde, güvenlik kamerası sistemleri konusunda bazı özellikler hakkında bilgi sahibi olmak seçimlerinizin doğru olmasına yardımcı olacaktır. Güvenlik kameralarının çözünürlük oranları son derece önemlidir. Çözünürlük düzeyleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, bu sistemleri satın alacak müşterileri için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şöyle ki yüksek çözünürlük niteliklerine haiz güvenlik kameralar, Avm ve kamuya açık alanlarda çok fazla güvenlik ihlali teşkil eden durum ile karşılaşılmakta olduğundan Deha Bilgisayar çevresinde daha fazla tercih edilmektedir.

Ev Apartman Güvenlik Kamerası Kurulumu

 Güvenlik ihlallerinin önüne geçen elektronik cihazlar olarak CCTV ya da yaygın kullanımı ile güvenlik kamerası sistemleri güvenliğin sağlanması istenen alanlar için ilk tercihler arasında. CCTV sistemi, tüm koşullara uyum sağlayan standart bir kalıba girmenin ötesinde gereksinimleri istenildiği ve en iyi şekilde karşılayan sistemler olmalıdır. Güvenlik sistemlerinin kurulumunda, sadece üst yapının tasarlanması yeterli değildir. Kablolamanın da en iyi ve güvenilir şekilde kurulması gereklidir. Ayrıca kablolama maliyetleri de en aza indirilecek şekilde altyapı hazırlığı yapılmalıdır.

 Güvenlik kamerası kurulumu, profesyonel bir ekip ile yapılması gereken, iş sağlığı ve güvenliğinin azami düzeyde dikkat alınması zorunlu olan bir işlemdir. İş sağlığı ve güvenliği mevzuatını bilen, deneyimli ve bilgili uzman kişiler tarafından güvenlik kamerası kurulumu gerçekleştirilmeli ve kurulum sonrasında da gerekli kontrol ve testler eksiksiz ve özenle yerine getirilmelidir. Kurulum sonrası herhangi bir arıza ve problem durumunda da kurulumu yapan Deha Bilgisayar firmaları gerekli teknik servis hizmetini verebilecek yeterliliğe ve kapsama sahip olmalıdır.

 Bina Kamera Sistemi Güvenlik Kamerasının Özellikleri

 Bina Ev Kamera Sistemi için kullanılan güvenlik kameralarının özelliklerinden en önemlisi çözünürlükleri olup, gereksinim duyulan güvenlik alanlarına bağlı olarak seçimler değişebilmektedir. Genel olarak yüksek çözünürlük özelliğine sahip olan güvenlik kameraları tercih edilmektedir. Elde edilen kamera görüntülerinin çözümlenmesi aşamalarında çözünürlüğü yüksek kameralar sundukları net görüntüler ile istenilen bilgilere daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmeyi sağlamaktadır.

Güvenlik kameraları içinde teknolojik özellikleri ile son sürüm olanlar daha fazla alternatif avantaj sunabilecekleri için ön plana alınmalıdır. Güvenlik kameralarının yerleştirileceği mekanın ışık yoğunluğu da güvenlik kamerasının ışık ve çekim özelliklerinin değerlendirilmesinde mutlaka dikkate alınmalıdır. Gece görüşünün net olarak algılanması gereken mekanlarda ICR’li ya da IR ledli kameraların kullanılması uzmanlar tarafından özellikle belirtilmektedir.

 Güvenlik Kamerası Tamir Bakım Teknik Servis Hizmeti

 Güvenlik Kamerası Tamir Bakım ve Teknik Servis Hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Güvenlik kamerası seçilirken kameranın teknik özellikleri ile ihtiyacı karşılayıp karşılayamayacağı konusunda gerekirse satıcı firmadan bilgi ve danışmanlık hizmeti de alınabilmelidir. Bu hizmeti veren Deha Bilgisayar olarak tanınan firmalara kolaylıkla danışarak doğru bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası destek hizmeti veren firmalar, yalnızca güvenlik kameralarını satmamakta aynı zamanda müşterilerinin her zaman ihtiyacı olabilecek teknik servis hizmetlerini de müşteri memnuniyeti odaklı olarak en etkin şekilde vermektedir.

 Antalya’da güvenlik sistemleri üzerine uzun yıllardır faaliyet gösteren, geniş bir müşteri portföyü ile yaygın bir hizmet ağına sahip değerli firmalar teknik servis hizmetleri ile bir adım önde. Türkiye’de faaliyet gösteren tecrübeli yetkili servisleri ile en kısa sürede müşterilerine en etkili profesyonel çözümleri sunmaktadırlar. Teknik servis hizmetini veren firma çalışanları, alanlarında deneyimli ve bilgili, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan uzman kişilerdir. Teknik servis kapsamında usta bir işçilik yanında parça tedariki, yedek parça değişimi hizmetleri de sunulmaktadır

Yorum Yapın