KALİTE VE GÜVEN BURADA
0 (242) 618 33 03

Notebook Ekran Değişimi

Laptop ve Notebook Ekran Değişimi / Tamiri / Uygun Fiyat – 6 Ay Garanti

Deha Bilgisayar, Notebook ve Laptoplarınızın darbeden kaynaklı kırılmış veya piksel hatası vermiş ekranlarınızı Deha garantisiyle aynı gün içerisinden değiştirip teslim etmektedir. Laptop ve Notebooklarınızda Marka ve Model Ayırt etmeksizin tüm ekranları servisimizde mevcuttur. Servisimize gelen cihazlarınızın ekranları değişim esnasında tüm bakımları yapılarak teslim edilir.

Servisimizde; Notebook, Laptop, Ultrabook ve diğer taşınabilir cihazlarınızın Mat, Parlak ve 30 pin yada 40 pin olmak üzere ekranları GARANTİLİ olarak değişim sağlanır.

Laptop Ekran Değişimi Fiyatları

Laptop-Notebook Ekran Değişimi Fiyatı  için bizimle cihazın net marka model bilgisi yada Lcd Ekran kodunun paylaşılması gerekmektedir. Tüm marka ve model dizüstü bilgisayarların farklı çözünürlük, pin ve inç özellikleri vardır. Bu sebeple tüm ekranların farklı fiyatları mevcuttur.
Laptop Lcd Ekran fiyatları için bizimle irtibata geçerek 0 242 618 33 03 bilgi alabilirsiniz.

Hangi ekran boyutunu satın almalıyım?
Laptop satın alırken ilk karar vermeniz gereken  ve En Önemlisi ekran boyutudur. 13 inc, 15.6, 15 inc veya 17 inc seçeneklerinden hangisini almanız gerektiğini bilmiyorsanız aşağıdaki inc hesaplamalarına bakarak size uygun notebook ve laptoplar alabilirisiniz.

En çok satan laptop ekran boyutu
Tartışmasız 15.6 inç dir. 17 veya 13 inc ekran boyutu 15.6 inc kadar popüler değildir. Laptop üreticilerinin kullanıcılara en çok seçenek sunduğu ürünler 15.6 inc dir.

 

Yorum Yapın