KALİTE VE GÜVEN BURADA
0 (242) 618 33 03

TABLET TAMİRİ

Deha Bilgisayar Tablet   Teknik Servis hizmeti vermektedir. Hızlı/güvenilir tamir ve servis ücretlerimiz ile onarım onayınızı aldıktan sonra tabletinizi veya akıllı cep telefonunuzu siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak teslim ediyoruz.

Sıvı teması, düşürme veya darbe neticesinde oluşan sorunlara süratle çözüm bulmaktayız. Telefon veya tabletiniz düştü ve ekranı mı kırıldı? Sıvı teması oldu ve şimdi açılmıyor mu? Telefonunuz sürekli kilitlenip restart mı atıyor? Piliniz çok kısa sürede mi bitiyor? Tabletinizin şarj soketi mi kırıldı? Adaptörü veya pilinde sorun mu var?

Servisi personelimiz, konularında uzman ve deneyimli olup sizlere en hızlı şekilde arızalı cihazınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Teknik Servis’imizde her marka ve model tablet ve telefon için garantili, bakım, tamir, servis, güncelleme ve onarım hizmeti verilmektedir. Tablet ve Cep Telefonu servis sürecimiz ise üründeki arızanın durumu ve parça teminine göre, ortalama 1 ile 7 iş günü arasında gerçekleşmektedir.

Ekran camı kırılması ya da çatlaması gibi durumlarda, uzman ekibimiz, Teknik Servis’imizde profesyonel şekilde, son teknoloji onarım cihazlarımızla, ekranınızı ve lensinizi en uygun fiyatlarla tekrar eski haline getirip orijinalinden hiçbir farkı olmadan sizlere arızası giderilmiş olarak geri vermektedir. Teknik servisimizde size uygun orijinal yedek parça kullanıp garantili onarım yapıyoruz. Dokunmatik hassasiyeti, Amoled HD ekranın canlılığı ve parlaklığı telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi size geri döner.

Yorum Yapın