KALİTE VE GÜVEN BURADA
0 (242) 618 33 03

Notebook Teknik Desteği

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin verimsiz çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada  teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade ssd ) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Devamını oku

Fan Temizliği & Bakım

Dizüstü bilgisayarların sağlığı için yalnızca bileşenlerin değiştirilmesi değil, aynı zamanda periyodik bakım gereksinime de ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Sık sık taşınması veya tozlu ortamlarda kullanım dizüstü bilgisayarın iç kısmana tozlar birikebilir, fan tozla kaplanır ve iç alanın özellikle tozlu koşullarda alt tabanının aşırı ısınmasına katkıda bulunur. Koşullu olarak dizüstü bilgisayarların zarar görmesi ve kirlenmesi, yüzeye ve daha sonra iç kısımlara kadar ilerleyebilir. Dizüstü bilgisayarınızın acilen önleyici bakıma ihtiyaç duyduğuna dair işaretlerin yanı sıra düzeltilmesi konusunda etkili yöntemlerin planlanması gerekebilir. Antalya Elmalı’da bulunan teknik servisimizde destek alabilirsiniz.

Devamını oku

Virüs İstilası Temizleme

Deha Bilgisayar, bilgisayarınızdaki virüsleri hızla kaldıracak ve gelecekteki virüslerden korunmanıza yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızı bize teslim ettiğiniz aynı gün içerisinde bilgisayar virüsünü hemen kaldırırız.

Devamını oku

Notebook Ekran Değişimi

Deha Bilgisayar, Notebook ve Laptoplarınızın darbeden kaynaklı kırılmış veya piksel hatası vermiş ekranlarınızı Deha garantisiyle aynı gün içerisinden değiştirip teslim etmektedir. Laptop ve Notebooklarınızda Marka ve Model Ayırt etmeksizin tüm ekranları servisimizde mevcuttur. Servisimize gelen cihazlarınızın ekranları değişim esnasında tüm bakımları yapılarak teslim edilir.

Devamını oku